fbpx

Kelly Brook vjen me ‘Selfie’ të çmendur

Kelly Brook ka bërë një ‘Selfie’ të çmendur dhe e ka shpërndarë atë nëpër rrjetet sociale, sa për të kënaqur fansat.

Brook është duke i kaluar ende pushimet në Mikonos të Greqisë, me të dashurin e saj, David McIntosh.

Bukuroshja duket se është duke u relaksuar shumë, pasi një gjë e tillë vërehet në foton e postuar.

Në qëndër të vëmendjes në këtë imazh, padyshim që është gjoksi i Kellyt i cili është për tu marrë zili.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close