fbpx

Edhe Lopez e dridh mirë në videon e saj të re (VIDEO)

Më në fund vjen edhe videoja e plotë dhe tejet provokuese e Jennifer Lopez dhe Iggy Azzlea-s, me titullin tejet aludues “Booty”.

Edhe pse 45-vjeçe, Jennifer duket jashtëzakonisht seksi dhe e lëvizshme.

Kombinime interesante të veshjes, tundja e vitheve, përdredhja, vargjet seksi, janë një mënyrë e shkëlqyer që kjo këngë të bëhet hit. Kësaj recete i janë përmbajtur edhe Jennifer dhe Iggy.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close