fbpx

Nora Istrefit i paska bërë mirë muaji i mjaltit (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka kryer procedurën e muajit të mjaltit, ajo sot ka postuar një fotografi në Instagram në një lagje të Prishtinës, kjo tregon që Nora dhe Roberti gjumin e ardhshëm do ta bëjnë në banesën e tyre, transmeton Indeksonline.

Pasi që u pa duke gjuajtur me armë në bikini, në këtë foto shihet e veshur me një minifund të zi, sigurisht është duke mbajtur zi për ardhjen e saj në kryeqytet. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close