fbpx

Kasami ia theu hundën, operohet Mandzukic

Sulmuesi i Atletico Madrid e ka thyer hundën pas një goditje që mori nga shqiptari i Olympiacosit, Pajtim Kasami.

Skuadra spanjolle njoftoi se operacioni është kryer me sukses, dhe se ai do të rikthehet në fushë pas dy javësh.

Mjekët thonë se Mandzukic mund të mbajë maskën në fytyrë deri në fund të këtij sezoni./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close