fbpx

Ndryshon Gjira Kajtazi (Foto)

Gjira ka ndryshuar, këngëtarja që para një kohë kishe pikërisht look-un kësi soji ka vendosur që përsëri të qëndrojë në të.

Pasi që publikoj këngën “Sene t’flliqta” ku ajo kishte një look ndryshe, ka vendosur që të ndryshoj. Në një fotografi të postuar në Instagram ajo ka treguar për ndryshimin, provoj e provoj të mbante stile të ndryshme flokësh, por më në fund u kthye tek ai që Gjirës i rrinë më së miri, transmeton Indeksonline.

Kështu këngëtarja në mbishkrimin e fotos e ka konfirmuar edhe vetë ndryshim duke thënë “gjirakajtazi Prap n’fund kthehesh te Gjira e vjetër … Me flokt e shkurta dhe te mbyllta”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close