fbpx

U bënë “llom” tifozët italian dhe rus (Video)

Tifozët Romës dhe CSKA Moskës kanë qenë të përfshirë në një incident para dhe gjatë takimit, i cili u zhvillua në Olimpico.

Sipas medieve italiane një tifoz rus është therë me thikë, derisa një tjetër është goditur me shishe në kokë.

Policia italiane e ka qetësuar situatën, derisa ka arrestuar katër tifozë, një rusë dhe tre italian.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close