fbpx

Ajola Xoxa një nuse e bukur përrallash

Ka disa ditë që dasma e Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa nuk është më në qendër të vëmendjes së medias, por për Ajolën ajo ditë do jetë më e rëndësishmja e jetës së saj.

Nusja e bukur e cila u komplimentua për thjeshtësinë dhe rrezatimin në të bardha ku përdori si aksesor kryesor lulet, na shfaqet përrallore e fotografuar nga Edvina Meta.

Fotografja ka postuar në profilin e saj fotot ekskluzive ku në qendër ka futur detajet e fustanit, flokëve dhe tipareve të Ajolës.

E dashuruar me këtë foto ka qënë edhe vetë Ajola Xoxa e cila ka komentuar e ekzaltuar në të gjitha fotot e saj.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close