fbpx

Hasi dhe Xhemaili u ndanë me barazim (Video)

Trajneri kosovar, Besnik Hasi, e filloi mjaft mirë aventurën e tij në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Anderlechti i tij arriti të nxjerr një barazim të vlefshëm në udhëtim, 1:1, kundër Galatasarayt.

Në fakt, belgët udhëhoqën deri në fundin e takimit me golin e Dennis Praet, mirëpo turqit barazuan në fund për ta nxjerr një pikë nga kjo sfidë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close