fbpx

Rikthehet Mc Kresha

Rrjetet sociale që janë bërë pjesë e pandashme e jetës sonë kanë lehtësuar tej mase komunikimin e këngëtarëve me fansat e tyre. Mjafton që ata të merren me ndonjë aktivitet dhe kjo gjë do të plasohet menjëherë tek simpatizuesit përmes rrjeteve sociale.

Por e keqja e këtyre rrjeteve është se shpeshherë po sulmohen nga njerëz të pandërgjegjshëm të cilët po bëhen shkaktarë të kësaj ‘ndërprerje’ të komunikimit. Kohëve të fundit në rrjetin social ‘Twitter’ është bërë rikthimi i reperit Mc. Kresha.

Ai përmes një postimi në këtë rrjet ka konfirmuar se tashmë përsëri do e përdorë këtë rrjet. “Khuu qe sa sjomm doke knej Twittaaaaa”, ishte shkrimi i reperit. Kresha gjithashtu ka marrë edhe shumë urime mirëseardhjeje nga fansat e tij.

Lajme të ngjashme

Back to top button