fbpx

Reja e Sali Berishës: Jam si Sophia Loren

Armina Mevlani është vazhdimisht pjesë e lajmeve rozë, jo për ndonjë arsye që ia vlen, por më shumë për naivitetin e saj.

I tillë është edhe rasti i sotëm.

E dashura e djalit të ish-kryeministrit, Sali Berisha e cilëson veten të ngjashme me Sophia Loren, për nga tipi, se për nga bukuria ka pretendime më të mëdha.

Sophia Loren është një nga aktoret më të njohura italiane.

Ajo është pjesë e kinemasë që prej vitit 1950 dhe ku luajtur në një numër rekord filmash.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close