fbpx

Stresi fle me bebe kukull

Jemi mësuar ta shohim me armë në duar dhe me makina të shtrenjtë, me gangsterë dhe me stil rruge. Por kësaj here reperi i njohur Stresi na shfaqet ndryshe. Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto ku duket teksa fle në një shtrat.

Këtu nuk ka asgjë të pazakontë përveç faktit se në komodinën e dhomës së gjumi ndodhet një bebe kukull e cila nga veshja rozë është vajzë.

“Flm per shkrepjen hahah”-ka shkruar ai në foto.

Nuk dihet se e kujt është kjo kukull por siç duket Stresi e ka qejf.

10628275_711448208937152_7651283392747394273_n

Lajme të ngjashme

Back to top button