fbpx

Juliana Pasha gatuan vetë për klientët e restorantit

Jemi mësuar ta shohim Julianënn si këngëtare në skenat e festivaleve por rrallë me tenxhere apo tiganë në duar.

Veshur me përparsen e gatimit  me tigan në duar dhe me buzëqeshjen në fytyrë shohim pasionin tjetër të Jualianës përveç këngës, atë të gatimit.

Ajo ka postuar në Instagram një foto ku duket se ka ofruar specialitetet e saj për klientët e restorantit të saj ‘Odessea’ dhe shkruan ‘Sot gatuaj vetë këtu në restorant’.

Lajme të ngjashme

Back to top button