fbpx

Asnjëherë mos…

“Asnjëherë mos gënjeni dike që ju beson dhe asnjëherë mos besoni dike që ju ka gënjyer. Besimi ndërtohet me vite dhe prishet për një çast për të mos u rikthyer më “

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button