fbpx

Tuna ngacmon rivalet: Gërshetat i bëra dy dekada më parë

Altuna Sejdiu ka lëshuar një fjali thumbuese në drejtim të “kolegeve” të saja duke thënë se stilin e flokëve me gërsheta ajo e kishte bërë dy dekada më parë.

Ishin një varg këngëtaresh të estradës të cilat të inspiruara nga Alicia Keys bënë stilin e flokëve me gërsheta. Të tilla ishin Elvana Gjata (videoklip), Dafina Zeqiri në disa foto dhe Genta në disa foto.

Por duke u ndjerë se ajo e ka bërë këtë stil për të parën herë, Tuna ka postuar një fotografi të vjetër të saj me flokë gërsheta.

Tuna thumbon rivalet: Gërshetat i bëra dy dekada më parë

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close