fbpx

Edhe sot do të na shoqërojë mot jo i qëndrueshëm, me vranësira dhe shi

Parashikimet e motit për sot, tregojnë për mot jo të qëndrueshëm, me vranësira dhe kushte për reshje të shiut në orët e paditës.

Edhe sot moti do të jetë  me vranësira dhe reshje të shiut të cilët pritet që të jenë me intensitet më të lartë në pjesën juglindore të vendit.

Temperaturat pritet të sillen prej 9 deri më 17 gradë, ndërsa ato të ditës deri 24 deri më gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close