fbpx

Në rrjetet sociale nis ironia pas lirimit të Fullanit (Foto)

Lirimi i Ardian Fullanit nga burgu ka shkaktuar një shpërthim kolektiv të komentuesve online apo të rrjeteve sociale.

Dhe, shumë prej tyre, për ta shprehur irritimin me vendimin e gjykatës, kanë zgjedhjur ironinë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close