fbpx

Diçka që nuk do të vijë kurrë

“Tani ndihem sikur po pres diçka që nuk do të vijë kurrë, sepse e adhuroj të zhgënjehem dhe të shpresoj. Më bën të ndihem më i gjallë”

Charles Bukowski është një shkrimtar amerikan, i famshëm me poezitë që i ka shkruar me qindra dhe me romanet në stilin e tij tepër real.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close