fbpx

Afërdita dhe Argjentina të dashuruara por ngurojnë të flasin për lidhjet

Njëra hokeist milioner ndërsa tjetra biznesmen pronar lokalesh, ja profesionet e tyre.

Që të dyja njihen si femra të dashura për publikun, madje edhe mikesha mes veti. Kanë shumë gjëra të përbashkëta, janë të bukura, këngë hite por jo shumë aktive në muzikë. Pas vetes kanë nga një lidhje dhe fejesë të dështuar por për momentin shijojnë dashurinë e tyre me të dashur të rinjë.

Afërdita Dreshaj dhe Argjentina Ramosaj kanë vendosur që mos të hapin zemrën për publikun, por atyre të i’u servojnë vetëm imazhe në të cilat tregojnë se po shijojnë në maksimum lidhjet e tyre të dashurisë.

Afërdita e cila pas vetes ka lënë një fejesë me Shpatin dhe ka filluar dashurinë me milionerin cek Jakub Kindl, Argjentina gjithashtu ka lënë pas vetes fejesën me biznesmenin Valon Hoti duke filluar një tjetër lidhje me poashtu një tjetër biznesmen Dukagjin Fetahu.

Këto femra të njohur ta skenës për momentin nuk janë duke realizuar ndonjë projekt të ri muzikorë por vetëm që shijojnë romancën e tyre të re. E pse nuk flasin për mediat për këtë gjë, e dinë vetëm ato dyja…

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close