fbpx

Vipat shqiptarë shoqërojnë fëmijët në ditën e parë të shkollës

Vipat shqiptarë kanë dërguar fëmijët e tyre në shkollë për herë të parë për këtë vit shkollor.

Julian Deda, Anjeza Branka, Alban Dudushi etj kanë treguar në rrjetet sociale një anë tjetër të tyre teksa janë fotografuar përkrah fëmijëve të tyre të veshur me ngjyra dhe që mbajnë në duar buqeta me lule.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close