fbpx

Enca prezanton babain: Kam një baba seksi

Enca u ka treguar fansave të saj të shumtë babain e saj. Në një foto të dashur ku babë e bijë janë krah për krah ajo ka shkruar: “Me and daddy ..he’s not much of a photo lover but he a hottie tho”.

Tashmë mund të quhet ”Fenomeni Enca” sepse i tillë ishte dhe ekspozimi i këngëtares se re shqiptare e cila po njihet edhe në botë.

Pas daljen së këngës së saj ”A po t’pëlqen”  cila arriti bum klikimesh në pak ditë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close