fbpx

Këshillon Flori Mumajesi!

Është bërë trend që faqet zyrtare nëpër rrjete sociale të fytyrave tona publike të përdoren për t’u kumtuar fansave të rejat rreth punëve dhe angazhimeve që Vip-at tanë kanë.

Por përveç kësaj shumë prej emrave të njohur të estradës pëlqejnë që me fasnat e tyre të ndajnë edhe thënie, fjalë të urta, e besa edhe këshilla drejtuar të gjithë atyre që janë miq të faqeve të tyre.

Së fundmi një të tillë ka zgjedhur ta ndajë me fansat, këngëtari e producenti i njohur Flori Mumajesi, i cili në faqen e tij zyrtare në facebook, ka lënë mbishkrimin.

“E kalojmë gjithë jetën duke shpresuar që të na shfaqet përpara rruga e duhur, por harrojmë që rrugët zbulohen duke ecur dhe jo duke pritur!”, shkruan Flori. Ndërkaq ky koment pa dyshim është pëlqyer e komentuar shumë nga një numri i madh i fansave të këngëtarit të njohur.(Tribuna)

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close