fbpx

Mot jo i qëndrueshëm me vranësira dhe reshje të shiut

Edhe sot moti do të jetë  me vranësira dhe reshje të shiut të cilët pritet që të jenë me intensitet më të lartë në pjesën juglindore të vendit.

Temperaturat pritet të sillen prej 9 deri më 17 gradë, ndërsa ato të ditës deri 24 deri më gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, gjatë orëve të mbrëmjes me reshje të rrëmbyeshme të shiut. Temperatura pritet të sillet prej 14 deri më 29 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close