fbpx

Gjyste Vulaj pas verës së ngjeshur në Santorini për pushime

‘Getting ready for bikini season fhotoshoot Santorini 2014’- me këtë citat e ka përshkruar artistja Gjyste Vulaj foton që shihni duke e postuar atë në rrjetin social FB.

Këngëtarja pas super angazhimeve që ka pasur në verën e nxehtë ka gjetur këto ditë të para të shtatorit që të pushojë paksa dhe ku ne mësojmë se është së bashku me famlijen e saj në Fira të Santorinit në Greqi.

Si gjithmonë këngëtarja duket në top-formë dhe shohim se po i shijon shumë këto pushime të merituara, por a do të jetë vëtëm kjo foto apo do të ketë vërtetë një komplet një photoshoot kjo pritet të shihet.

Në verën që sapo e kaluam Gjyste Vulaj ka qenë mjaft e angazhuar dhe e kërkuar në koncertet dhe në dasmat shqiptare ku si gjithmonë ka argëtuar pa fund dashamirësit e muzikës së saj gjithmonë ‘live’./Maksivipnews/

Lajme të ngjashme

Back to top button