fbpx

Angela Martini tregon “sekretin” (Foto)

Angela Martini me prezantimin e kësaj foto ose dëshiron të tregohet e sinqertë ose është nisur nga idea “më mirë po flasë unë sesa të tjerët. Pra, Angela ka bërë publike dy foto, njëren ku duket me buzë të holla dhe tjetren me të trasha.

Sigurisht që buzët e saj nuk u fryen si pa pritur e kujtuar. Modelja, ka realizuar ndërhyrje për t’i fryer buzët e saj.

Tani, edhe Angela është si shumë të tjera, me buzë artificiale.

Dihet që në industrinë e modes nuk pranohen misse e modele me ndërhyrje kirurgjike. A vazhdon të jetë Martini modele, apo…/Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close