fbpx

Persona të maskuar kanë plagosur një 23 vjeçar nga Kërcova

23 vjeçari A.L nga fshati Greshnicë e Kërçovës është plagosur mbrëmë pasi u qëllua me armë zjarri.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 02:30, kur në oborrin e shtëpisë familjare të A.L erdhën dy persona të maskuar ku e qëlluan kërçovar A.L u godit me dy plumba, pas të cilës ai menjëherë është dërguar në Qendrën Mjekësore të Gostivarit dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close