fbpx

Ronaldo largohet nga Reali, ja ku do të shkon

Cristiano Ronaldo nuk është më i lumtur te Real Madridi dhe kjo u tregua edhe në paraqitjen e fundit kundër Atletico Madridit.

Portugezi dëshiron të largohet nga skuadra mbretërore, më së largu në fundin e këtij edicioni.

Sipas “Daily Express”, Ronaldo mund të bëjë një transferim shokues te Manchester City, teksa ka edhe si opsion rikthimin te Manchester United.

Lajme të ngjashme

Back to top button