fbpx

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut

Moti sot do të i jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Efektet e stuhisë “Talija që dje përfshiu Shkupit sot pritet që të sjellë reshje të rrëmbyeshme në gjithë vendin.

Temperaturat pritet të sillen prej 9 deri më 17 gradë, ndërsa ato të ditës deri 25 deri më gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, gjatë orëve të mbrëmjes me reshje të rrëmbyeshme të shiut. Temperatura pritet të sillet prej 14 deri më 29 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button