fbpx

Seldi me stil të ri (Foto)

Seldi u bë i njohur që nga pjesëmarrja në “Big Brother Albania”. Më pas, ai ju përkushtua më shumë muzikës, me ç’rast korri një mori suksesesh. Ishte miku i tij Sinan Hoxha ai që e bëri edhe më të afërt me publikun, duke bërë duete e angazhuar në mbrëmjet e tij muzikore.

Sigurisht, thashethemet ndikuan që Seldi të bëhet edhe më i njohur. U tha se ai dhe Sinani ishin më shumë se miq. Sot, dyshja nuk bashkëpunojnë e as nuk flasin mes vete.

Pas gjithë këtyre përflitjeve, Seldi ka një tendencë të vazhdueshme që të duket sa më mashkullor. Ai tashmë i ka prerë flokët shumë shkurt dhe e ka transformuar stilin e tij.

Ky është Seldi i ri. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close