fbpx

E dashura urdhëroi të shkruhet Xhemaili

Bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani e ka bindur Xhemailin që te skuadra e Galatasarayt në fanellë ti shkruhet emri me shkronjën shqiptare e jo me atë sllave që e kishte te Napoli.

Se Blerimi dhe Erjona janë të lumtur në lidhje, tregon edhe një selfie e bërë dje nga Turqia.

Lajme të ngjashme

Back to top button