fbpx

Enrique nuk e fton Alvesin ndaj Bilbaos

Trajneri i FC Barcelona, Luis Enrique nuk do të mund të llogarit në shërbimet e Dani Alvesit për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos.

Mbrojtësi brazilian është larguar nga lista e futbollistëve të ftuar në momentet e fundit, kurse klubi katalunas ka thënë se Alves nuk është ftuar për arsyeje teknike.

Futbollistët e ftuar nga Luis Enrique

Ter Stegen, Bravo, Montoya, Pique, Rakitiç, Sergio, Xavi, Pedro, Iniesta, Messi, Neymar, Mascherano, Jordi Alba, Sergi Roberto, Adriano, Mathieu, Sandro dhe Munir.

Lajme të ngjashme

Back to top button