fbpx

Dueti i divave, Beyonce dhe Nicki Minaj shpërthejnë skenën në Paris (Video)

Beyonce ka bërë performancën e këngës së saj “Flawless” edhe më përfekte teksa ka ftuar në bashkëpunim reperen e njohur Nicki Minaj.

Gjatë turit të saj në Francë, Beyonce ka ftuar në skenë Nicki dhe sëbashku kanë bërë që publiku të merrte kënaqësitë më të mëdha teksa kanë duartrokitur dhe brohoritur për dy yjet më në zë të momentit.

Të veshura me ngjyra dhe me veshje që tregonin trupin e tyre me superforma, seks simbolet kanë shpërthyer skenën e Parisit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close