fbpx

Afërdita Paçarada e Diellza Kolgeci në top formë (Foto)

Dy ish misset kosovare kanë arritur që të ruajnë bukurinë dhe freskinë e tyre. Bëhet fjalë për Afërdita Paçaradën dhe Diellza Kolgecin.

Të dy bukuroshet, pavarësisht kohës që ka kaluar, po arrijnë të ruajnë linjat përfekte.

Siç shihet edhe në foto, dy zonjat të cilat janë edhe shoqe të ngushta, kanë shkëlqyer në një prej dasmave të cilat kanë qënë të ftuara. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close