fbpx

Japonia shpik hamburgerin e zi (FOTO)

Japonezët kanë krijuar një hamburger të rrallë me bukë dhe djathë të zi. Kjo është në treg për një periudhë të shkurtër nga Burger King dhe quhet “Kuro Burger”.

Hamburgeri i zi 1

Hamburgeri i zi 2

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close