fbpx

I veshur si Pikaçu u mundua të kapërcejë rrethojën e Shtëpisë së Bardhë

Shtëpia e Bardhë mbrëmë për një kohë ka qenë e bllokuar pasi që një person i veshur si heroi i filmave vizatimor Pikaçu e ka kapërcyer rrethojën dhe është munduar të hyjë në objekt, që ka sigurim të lartë.

Agjentët e inteligjencës amerikane menjëherë e kanë arrestuar.

AFP shkruan se presidenti amerikan në atë moment ka qenë në ceremoninë e shënimit e përvjetorit të sulmeve ndaj kullave binjake në Nju Jork.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close