fbpx

Një shpërndarës droge në Tetovë arrestohet nga policia

Policia e Tetovës ka ngritur padi penale kundër 27 vjeçarit GJ.J nga Tetova për “prodhimin dhe lëshimin në shitje të drogës dhe substancave të tjera narkotike”.

Më 07.03.14 në Tetovë në rrugën ‘Marshall Tito” nga ana e policisë është kryer hetim ndaj të arrestuarit ku është gjetur edhe një qese me marihuanë.

Lajme të ngjashme

Back to top button