Rrahje e madhe në Shkodër (Video)

Sfida e elitës shqiptare të futbollit mes Vllaznisë dhe Tiranës ka sjell jo vetëm futboll.

Kjo ndeshje u ndërpre dy herë shkaku i tifozëve. Këta të fundit së pari hodhën gjësende në fushë, teksa më pas sulmuan edhe presidentin e Tiranës, Refik Halilin.

Lajme të ngjashme

Back to top button