fbpx

Pse qan Beatrix Ramosaj?

Këngëtarja bukuroshe Beatrix Ramosaj ka treguar shumë herë që është e pasionuar pas botës kinematografike. E për t’i ndarë me fansat e saj se cilët filma asaj i pëlqen t’i shikoj, këngëtarja përdorë rrjetin social ‘Twitter’.

Para disa kohësh ajo kishe shkruar një postim ku ka thënë se ishte duke shikuar një film horrorë dhe gjatë shikimit asaj i ishte ndërprerë energjia elektrike dhe kjo gjë e kishte frikësuar atë.

Por, përveç frikës që i dhënë asaj filmat, atë shpeshherë ata edhe e bëjnë që të qaj. Kësaj radhe ishte filmi ‘Fault in our Stars’ i cili bëri që këngëtarja t’i mbushen sytë me lot. Ndonëse e ka parë 5 herë radhazi duket se ky film i jep asaj emocionin e njëjtë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes një postimi të bërë në ‘Twitter’. “Watched the Fault in our Stars for the 5th time and still cried like a little baby” ishte shkrimi i saj./Tribuna/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close