fbpx

Me disa persona…

“Me disa persona do të shkoja deri në fund të botës, ti lija atje e të mos i merrja më me vete”

Charles Bukowski ishte një shkrimtar amerikan, i famshëm me poezitë që i ka shkruar me qindra dhe me romanet në stilin e tij tepër real.

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button