fbpx

Mot me diell, pasdite shi

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vrenjtësira të vogla lokale. Gjatë fundit të ditës pritet të ketë paraqitje të reshjeve të izoluara dhe bubullima, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat pritet të sillen prej 8 deri më 16 gradë, ndërsa ajo e pasdites prej 23 deri më 30 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë një mot të ngjashëm dhe me temperaturë prej 13 deri më 29 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close