fbpx

E jashtëzakonshme, ja aeroplanët e ri për skuadrat (Foto)

Kompania e njohur, Nike ka publikuar planin për aeroplanët e ri që do shfrytëzohen për udhëtime nga top skuadrat europiane dhe ato botërore.

Kjo edhe njëherë tregon se teknologjia ka arritur në një nivel aq të lartë sa mund të ndodhin gjëra të paparashikueshme.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close