fbpx

Ylli lavdëron Beatrix Ramosajn

Këngëtari i njohur në skenën tonë, Ylli Limani, ka lavdëruar këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe këngën e saj të re, duke thënë që kjo këngë është një këngë që dëgjohet si në klube si në veturë, e po ashtu edhe në telefon.

“Qysh ki qef by Beatrix Ramosaj is a song you can listen to in a club, phone, car. That’s what music is about! Bow down!”, ishin fjalët e këngëtarit të postuara në faqen e tij zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’.

E menjëherë ka pasuar komenti i vet këngëtares e cila e falënderon shumë Yllin. “Yll Limani ta ha zemrën, thank you so much!!” ishte përgjigjja e këngëtares Ramosaj drejtuar kolegut të vet. Ndryshe vlen të përmendet se të dy këta këngëtarë njihen si dy emra shumë të dashur të skenës sonë.

Lajme të ngjashme

Back to top button