fbpx

Agimi fitoi respektin e Casillasit

Maqedonia do ta mbajë mend duelin kundër Spanjës për faktin se humbi me rezultat të lartë 5:1, ndërsa edhe përkundër kësaj, për mirë do ta mbajë në mendje këtë duel futbollisti shqiptarë, Agim Ibraimi, i cili i shënoi gol portierit më të mirë të Spanjës dhe një kohë të gjatë edhe në botë, Iker Casillasit.

Agimi pas përfundimit të ndeshjes ka këmbyer fanellat me portierin të cilit edhe i shënoi gol, që do të jetë një nga momentet më të mira të tija. / Portalb /

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close