fbpx

Aksident i tmerrshëm në pagesën rrugore para Petrovecit

Aksident i tmerrshëm trafiku ka ndodhur para disa minutave para pagesës rrugore në Petrovec.

Sipas Press24 thuhet se njëri nga automobilat është mjaft i dëmtuar. Në të rri ulur shoferi me kokën e mbuluar me gjak dhe nuk mund të del
jashtë.

Duke pasur parasysh se aksidenti ka ndodhur vetëm para disa minutave, në vendin e ngjarjes ende nuk ka arritur policia dhe ndihma e shpejtë. Kalimtarët e rastit mundohen t’i ndihmojnë. Sipas informacioneve të para dhe jozyrtare, nuk ka të vdekur.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close