fbpx

Mot me diell

Sot në Maqedoni do të mbretërojë kryesisht mot me diell dhe i qetë.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 21 deri 31 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 28 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button