fbpx

Shakira tregon gjininë e fëmijës së dytë

Shakira, e cila muajin e kaluar njoftoi se është shtatzënë me fëmijën e aj të dytë, tani tregon se po pret djalin e dytë.

Këngëtarja kolumbiane 37 vjeçare, tha se ajo dhe i dashuri i saj, futbollisti Gerard Pique, po e presin djalin e tyre të dytë.
“Këngëtarja seksi tregoi se Milan do të ketë së shpejti një vëlla të vogël:, ka shkruar revista “Cosmopolitan” në versionin spanjoll.
Ishte kjo revistë që njoftoi lajmin për shtatzëninë e yllit.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close