fbpx

Nusja denoncon vjerrin: M’ka përdhunuar për 15 vite, burri s’reagonte

Nusja-denoncon-vjerrin. Ajo ishte vetëm 20-vjeç kur dhuna seksuale e të vjerrit vazhdoi të ishte sistematike mbi trupin e mendjen e saj. Lindita Ç. tashmë vetëm 35-vjeç ka vendosur t’i thotë stop abuzimit të vjerrit të saj për gjatë 15 vjet. Pak kohë pasi ajo u martua bashkëshorti i saj u largua për në Greqi, për të siguruar kështu të ardhurat familjare ndërsa kishte filluar drama me të vjehrrin.

Vjerri i saj tashmë 67-vjeç, e ka dhunuar atë seksualisht dhe në mënyrë e psikologjike. Lindita Ç. nga fshati Tropojë i Fierit ka denoncuar në polici rastin në fjalë.

Gruaja ka 3 fëmijë, por policia nuk ka dhënë asnjë informacion se kush është babai këtyre fëmijëve.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close