fbpx

​Zyrtare: Ky është iPhone 6 (FOTO)

Pas një fushate të gjatë reklamimi, Apple edhe zyrtarisht ka lansuar iPhone 6.

Ashtu siç është pritur, iPhone 6 ka një ekran më të madh se iPhone 5s dhe vjen në dy madhësi.

Versioni më i vogël do të quhet iPhone 6 derisa versioni më i madh quhet iPhone 6Plus.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close