fbpx

Rrahje në Kondovë, i riu sulmon dy persona

Mbrëmë rreth orës 22 në fshatin Kondovë F.A I vitit (1997) nga i njëjti fshat ka sulmuar fizikisht dy bashkëfshatarët M.A (1997) dhe F.R (1998).

Nga sulmi, M.A ka marë lëndime të lehta trupore, ndërsa F.R ka përfunduar me lëndime të rënda dhe që të dy janë dërguar në Spitalin e Qytetit ‘8 Shtatori’ në Shkup.

Nga policia thonë se punojnë në zbardhjen e rastit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close