fbpx

Mot me vranësira dhe reshje të shiut

Sot do të mbajë mot me vranësira dhe reshje të shiut.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 18 deri 26 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 22 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button