fbpx

Blloku dhe VV kanë arritur marrëveshje për koalicion

Blloku dhe Lëvizja Vetëvendosje kanë arritur marrëveshje për koalicion.

Nënshkrimi i marrëveshjes do të bëhet në prag të seancës konstituive të 12 shtatorit, përkatësisht brenda dy ditëve të ardhshme.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, njëri prej liderëve të Bllokut.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close